Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar x-type vélemény/tapaszt...

Jaguar x-type vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon negtetszett az az autó. Régebben többet láttam az utakon, de nagyon nem is néztem, hogy mennyibe kerül, stb-stb csak azt, hogy szép viszont most egy hasznaltautó kereskeskedésben lattam egyet, megnéztem, és olcsóbb volt mint amire gondoltam. (1.2 millió forint) Hazamentem, megnéztem használtautón, és itt is ilyen 800.000-től már kinezetileg szépeket, meg magyar papírost lehet kapni. Ezért elkondolkodtam hogy mi a baj ezzel az autóval? Drágák az alkatrészek, vagy sokat kell szervizelni? (vagy esetleg mindkettő)

A válaszaitokat előre köszönöm.



2021. aug. 10. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2002-2006 környéki 3-as BMW-t, vagy Audi A4-et is simán kapsz 800e-ért, pedig azokon jobban rajta van a presztízs felár. Öreg, egykor prémiumnak számító autók 15 év alatt általában elveszítik az értékük 90%-át, ez tök normális dolog.
2021. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az autó a lemezek alatt gyakorlatilag egy Ford Mondeo. A szép forma és a gyönyörű beltér alatt hiányoznak belőle az igényes műszaki megoldások, a kora miatt viszont kezd meglehetősen nyűgössé válni. Ezért az olcsó ár.
2021. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj azzal az autóval, hogy ha az ugyanennyi idős Astrát vagy Golfot betolod a szervizbe, hogy nem megy az elektromos ülésmozgatás és kijött az egyik ajtóról a kárpit, akkor a mester két pillanat alatt helyére biggyeszti a kárpitot, és másnapra kész az ülés is, fizetsz érte párezret.

Ugyanezt a játékot eljátszod egy Jaguárral, és a mester már a szemrevételezésért ötszámjegyű összeget fog felszámolni, majd a kárpitjavításért és az elektronika diagnosztikáért és javításért még egy hatszámjegyűt.

Még elromlik mellé az elektromos tükör, kicsit büdösödik a klíma és cicceg valami a motortérben és máris ott vagy, hogy a komplett vételárat otthagyod a szervizben.

2021. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barnabas333 ***** válasza:
3as leírta. De becsülöm azokat akik fenntartanak egy ilyen autót. Le a kalappal előttük...
2021. aug. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!