Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóklíma beindítás után kb...

Autóklíma beindítás után kb 10 percig működik, majd nem hűt tovább, a visszajelző led ég. Ha kikapcsolom a klímát, akkor egy 20 perc után megint vissza lehet kapcsolni és megint működik 10 percig. találkozott már valaki hasonló hibával?

Figyelt kérdés

Fluence 2012 évjárat. Amikor klíma működik akkor 7 fokot tud fújni 30 fok külső hőmérséklet mellett, a magas nyomású ág 9-10bar, az alacsony 6 körül van. a töltet is rendeb van 550g.

Amikor a kompresszor hidegen indul jól hallható a másneskapcsoló hangja, amikor leáll utána hiába próbálom újra bekapcsolni nem hallható a kattanás. Mágneskapcsoló hiba lenne vagy inkább a vezérlés?



2021. aug. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem megválaszoltad a kérdésed.

pláne mert egy mágneskapcsoló pár ezer ft, és a cseréje sme nagy cucc sztem.

a klímavezérlő sok 10 ezer lenne

2021. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még nem néztem meg hogy ennél a típusú kompresszornál cserélhető-e?

Nem mindegyikhez lehet kapni külön alkatrészt

2021. aug. 10. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy túlmelegszik a klímahűtő. Megy a ventilátor?
2021. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor jól működik, akkor felkapcsol max fokozatra, amikor leáll akkor alapon forog. A klímás szerint a nagynyomású körben nem megy fel a nyomás annyira hogy le kéne kapcsolnia, 10 bar környékén van amikor működik, de 11 nem ment fel amikor mértük. Ha a nyomáskapcsoló miatt kapcsolna le akkor lenne elméletileg hibaüzenet a rendszerben de nincs.
2021. aug. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!