Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet szervizeltetni ezt...

Hol lehet szervizeltetni ezt a típust?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Chevi Malibu típusú autót, viszont még nem sikerült kiderítenem, hogy melyik márkaszervízben foglalkoznak vele, mivel tudtommal Chevrolet márkaszervíz már nincs nálunk. Ugyan kidob cégeket, például a Chevrolet Wallist Budapesten, de ott is le van írva, hogy már ki van vezetve a márka Magyarországról, aki teheti, inkább térjen át hasonló kategóriában az Opelre. Ebből kiindulva gondoltam, hogy talán Opel (mert tán az is GM, vagy csak volt, nem tudom) márkaszervízben foglalkoznak vele. Gondolkodtam a Toyota szervizben is, mert talán valamelyest Toyota Camry koppintás, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy ott fogadnák, mert semmi köze nincs a japán gyártóhoz. Szóval, ti mit gondoltok?

Ilyen az autó, csak nagyon szép tűzvörös színben, ami a Chevrolet gyári színe: [link]



#márkaszervíz #Chevrolet Malibu
2021. aug. 11. 08:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Habár most ugrott be, hogy ecotec motoros, az pedig az Opelhez tartozik, nem? Akkor talán az Opel szerviz lesz a nyerő.
2021. aug. 11. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:

de de

opel.

de ha ha jót akarsz nem viszed márkaszervízbe :D

2021. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. aug. 11. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben drágább a munkadíj netán még az alkatrészt is drágábban fizettetik ki veled és nem feltétlenül lesz jobb az elvégzett munka minősége mint egy márkafüghetlen szerviz esetében.

Biztos ennek a típusnak is van facebook csoportja, én lehet megkérdezném ki melyik szerelőt ajánlja.

2021. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Majd utána érdeklődők.
2021. aug. 11. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte akármelyik márkafüggetlen szervizbe viheted. Ha olyan speciális baja van amivel nem tudnak mit csinálni akkor első körben Opel szervizeket keresd fel mert azoknak a zöme régen foglalkozott Chevroletekkel is.
2021. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!