Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amatőr szlalom verseny?

Amatőr szlalom verseny?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes elindulni egy olyan szlalom versenyen, ahol nem versenyzők a résztvevők, hanem hétköznapi sofőrök?

Persze egy átlagos sofőr is lehet nagyon ügyes, főleg ha tapasztalt stb. viszont úgy gondolom, hogy több esély van ellene, mint egy olyan ellen, aki heti rendszerességgel jár ilyen versenyekre.

Persze nyilván, a cél nem az, hogy megnyerjem, de attól tartok, hogy mindenki jobb lesz és leszerepelek...



2021. aug. 11. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen hozzáálással nem érdemes.
2021. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyennel volna?
2021. aug. 11. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint (most még) amatőr szimulátorversenyző azt mondom, így el se menj.


"Persze nyilván, a cél nem az, hogy megnyerjem"


Ez a lehető legrosszabb hozzáálás. Egy versenyző mindig úgy fog teljesíteni, ahogy hozzáál a dologhoz. Ha nem akarsz nyerni, nem is fogsz. Ha legelesettebb esetben is úgy kell hozzáálni, hogy te a győzelemért, vagy legalább a helyzetből kihozható lehető legjobb helyezésért kell nyomni, ameddig bírod. Nincs hiszti, nincs rinya, menni kell.


Tessék, ittvan pár idézet, ezek után hátha máshogy nézel a dologra.


"Nem azért vagyok itt, hogy második vagy harmadik legyek, azért vagyok itt, hogy győzzek."


"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."


"Amikor egy versenyautóban ülsz és győzni akarsz, a második vagy a haramdik hely nem elég."

2021. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!