Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek Doug Demuro-...

Mi a véleményetek Doug Demuro-ról és a csatornájáról?

Figyelt kérdés

Az egyik legnépszerűbb autós tartalommal, tesztekkel foglalkozó Youtube csatorna és ember.

Még is valahogy nekem annyira unszimpatikus a csóka, hogy elmondani se tudom :D Egyszerűen nem értem, mire fel a nagy népszerűség? Vagy mit tesz / csinál, ami tetszik az embereknek? VAgy amerikában ennél többre nicns igény?


Csakhogy mást ne mondjak, hazai Speedzone határozottan kevesebb pénzből, sokkal kevesebb lehetőséggel, ezerszer színvonalasabb csatornát vezet, mint a 4,1 millió feliratkozóval rendelkező Doug...



#csatorna #Doug Demuro
2021. aug. 12. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha belenézek, de nagyon fárasztó a csávó.


Inkább nézem a ChrisFix-et ott legalább tanulok valami hasznosat is.

2021. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet Speedzone-hoz, vagy ChrisFix-hez hasonlítani.

Van egy állandó formátuma, és ritka/drága autókat mutat be.


Sok egyedi megoldást, és érdekességet elmond ("quirks & features").


A pösze "This is the XY ..." kezdés nála olyan állandó mondat, mint a "This is your daily does of internet."

2021. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen összehasonlíthatatlan a két csatorna. Nagyjából annyi bennük a közös, hogy mind autókkal foglalkozik, azon belül teljesen más stílus, teljesen más tartalom.


Doug egy baromi fárasztó pali, egy héten maximum egy videóját tudom megnézni, de azt megnézem mindig. Nagyon érdekes autókat mutat be, és gyakran kitér a legapróbb részletekre is.

2021. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes autókat tesztel.

Chrisfix meg gányol és ezt tanuljak az emberek.

2021. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!