Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk2 vagy H Astra?

Ford Focus mk2 vagy H Astra?

Figyelt kérdés

Evjárat 2009-2010. Autópályázni kell.

Dízel párti vagyok. Jobban tetszik a menettulajdonsága mint egy benzinesé.



2021. aug. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Inkább Astra, de leginkább egyik sem.

Egy 1.9 PDTDI Volkswagen, akár Golf, jobb megoldás lenne bármelyiknél, mert sokkal tartósabb és jobb motor, mint amiket ezekbe pakoltak.

2021. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam egyébként a jó öreg Volkswagen által gyártott 1.9 tdi-re. Egy Golf 5-öst szerintem elég jól tud mozgatni.


Jelenleg mk1 Focusom van 1.8 tddi motorral és jók a tapasztalataim vele.

2021. aug. 13. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Focus sokkal jobb ha benzin motorról beszélünk, de a dízelből trágyadomb francia HDi van benne, szóval felejtsd el, ha jót akarsz magadnak. Az Opel dízelje sem sokkal jobb, a régi 1.7 Isuzu dízel még jó volt, de szerintem az már nem került a H Astrába.
2021. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3, de került, ráadásul négy változatban. Ezek közül én a z17dth-t ajánlom. Modern cr-dízel Isuzu alapokon, változó geoós turbóval, intercoolerrel, de még részecskeszűrő nélkül. Az üzemanyagrendszer is még Bosch rendszerű, szemben a későbbi Densoval.

2012-ben merült fel bennem is pontosan ez a kérdés. Akkor én egy nagyon jól felszerelt H Astra mellett döntöttem. Nem bántam meg.

2021. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
H astra 1.9 cdti-vel jó cucc csak ott az a fránya M32-es váltó 2-es focust meg inkább hagyjuk
2021. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem trágyadomb motorok a francia hdi-k, haverom kettes Focus kombi hdi-je csak ment és ment, minimális karbantartást igényelt. (Lehet, hogy csak nagy szerencséje volt, kedves uram? - a szerk.)☺☺☺
2021. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!