Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érné meg megvenni a...

Melyiket érné meg megvenni a legjobban 2 millió körül , és milyen motorral? 2006-2008 évjárat

Figyelt kérdés

nissan qashqai

hyundai santa fe

hyundai tucson

kia sportage

kia sorento

volkswagen touareg

volkswagen tiguan

ssangyong rexton , kyron



2021. aug. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Na de mire és hogy?

Eleve két kategória van vegyítve.

VAG-ból csak a 2.0 vagy 3.0 TDI, az meg nem jön ki ennyiből normális állapotban

2021. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Hyundai/Kia párosból választanék. Sportage-ből és Tucsonból találod a legjobb állapotúakat 2 millió alatt. Touaregből sokat futottak vannak, legolcsóbbak a félresikerült 2.5 TDI-k, fenntartásuk nagyon költséges tud lenni. Tiguanból szintén a kínálat aljáról válogathatsz, és sok probléma tud lenni a TFSI-kkel, ha nem voltak rendesen karbantartva. Nissanból sok 1.5 dCi-t árulnak, én vezettem azzal a motorral, nagyon hangos és kényelmetlen volt, de ismerek olyat, aki odavan érte. Ssangyongot én csak a külseje miatt nem vennék, amúgy megbízhatóak.
2021. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
városi terepjárót szeretnék igazából , átlagos használatra.
2021. aug. 14. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Touareg/Tiguan -nak drágák az alkatrészeik, nagyon sok lelakott példány van. Nagy motorok miatt fogyasztás is sok. Futómű szeret leesni.

TFSI sem a bombabiztos konstrukció.


Ssangyongot nem ismerem, de szerintem alkatrész szerzés kérdőjeles. (nem 100%)


Sorento-nak sok problémája szokott lenni ilyen korban. Én azt nem ajánlanám.

A többi felsorolt pedig decent szint.

Nissan-Renault kooperációs 1.5 dci nem rossz motor. Nem annyira egy rakéta, de legalább megbízható. Mellesleg tágas és takarékos is.

Ha átlagos használat akkor bőven megfelelő ez a példány.

2021. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!