Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » YATO Akkus polírozó 12 V...

YATO Akkus polírozó 12 V Li-ion 2,0 Ah lehet egész autót polírozni vele, vagy csak kisebb részeket?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a polírozógépet néztem ki. Ezzel vajon az egész autót lehet polírozni, vagy csak kisebb felületeket? 80 mm-es átmérőjü, erre lehet nagyobb korongot rakni?



2021. aug. 15. 17:33
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Ember, 30k-t nehogy kidobj ezért a vacakért.

Ezzel egy ajtót nem lehetne egy töltéssel lepolírozni, nem ám egy egész autót.

Mért kell hogy aksis legyen? Nem volna tőle egyszerűbb egy normális zsinóros, úgyse a létrán fogod használni. Szerintem több hátránya van előnye erre a célra egy akkumutátorosnak

2021. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség áramvételezésre, panel parkolóban elég nehezen találok áramot
2021. aug. 15. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy elviszed normális helyre 40-50 alatt lepolírozzák neked az egész autót. Ezzel csak elcseszni fogod.
2021. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ez a gép milyen lehet? Én szeretem magam kozmetikázni az autóinkat, de sajnos nem tudok áramot szerezni az eszközökhöz. Szóval ezzel már lehet szépen dolgozni? Csak mosókarckokat szeretnék eltávolítani, nem mélyebb karcolásokat, inkább csak waxos polírhoz és scratch remover-hez kéne.

[link]

2021. aug. 15. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!