Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Clio III vagy Peugeot 206?

Clio III vagy Peugeot 206?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve van jogsim 1,5 éve hogy van saját autóm, most szeretném lecserélni, egy fiatalabbra melyik lenne a jobb választás egy 2006 renault clio III amibe több az extra vagy egy 2004 Peugeot 206 ami olcsóbb?

2021. aug. 15. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Renault clio III
Peugeot 206
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó de Opel corsa esetleg?
2021. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztünk azt is, de a többség szemét volt
2021. szept. 9. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok, miért ilyen kis földből kinőtt pattanások jöhetnek csak szóba? Nincs bajom a francia autókkal, nekem is volt renaultom (laguna) , de vaalmi közepkategória? Miért nem veszel egy jó Chevroletet abból meg mégolcsóbbat kapsz, vagy mazda, honda Vw esetleg?


Amúgy 2004-2006 sem most volt, ha mar veszel 10 nagyonmax 12 év alattit vegyél, spóroljál még. Van aza híres francia elektronika, megint mondom, nincs bajom francia autókkal, de nekem volt, hoyg az index beindult magatol, lampa összevissza kapcsolodott stb :D Szóval senki nem tudja iylen koru autonal sem gaarntalni, hogy jót fogsz ki. Nyugi, ez Vw-vel is igy van vagy egy hasonló arkategoriaju forddal stb szoval :D De azért egy jó meganet is kapsz :D stb


Renault 3. gen nem nagyon tetszik, igy en a peugeotra szavazok :D

2021. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ma volt, de így is fiatalabbak 4-6 évvel az elsőnél. Megan ki van zárva volt a családba csak a baj volt vele, többet volt szerelőnél mint otthon örültek hogy volt olyan hülye aki megvette. Nagy autót nem szeretnék, felesleges azért hogy max ketten használjuk elég egy kicsi is
2021. szept. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!