Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 8. gen benzin,...

Honda Civic 8. gen benzin, vagy Mitsubishi Lancer 9. gen? Mi szól az egyik, mi a másik mellett?

Figyelt kérdés
Benzinest vennék, 1.8-as-okat néztem mindkettőből. 2-3 millió között kb. A Hondák korábban jobban tetszettek, és talán vezetési élményben, többet is nyújtanak, dinamikusabbak, de a Mitsu is nagyon megtetszett mostanában, és az talán még ritkább. Márpedig én szeretek egy kicsit különbözni. :D Pro és kontra érveket kérek. Köszi előre is!

2021. aug. 16. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
civic vtec
2021. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ritka autót, mert nem vicces amikor nincs hozzá alkatrész, vagy van de csak gyári, amit márkaszervizből kell rendelned heroin áron. A Honda egy vállalható autó, nem olyan jó mint a korábbiak, de nem is rossz, és sok van belőle. Inkább azt vedd.
2021. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, igazat adok a kettesnek, soha nem lenne normális alkatrész a lancerhez
2021. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem fehér holló ez a Lancer sem. Tény nem egy Opel Astra etéren, de azért nem lehetne azt mondani szerintem, hogy nincs piaca. Japánokhoz alapból drágábbak az alkatrészek tudtommal. A többi részéről mit tudtok mondani? Mármint maga a technika, megbízhatóság stb.
2021. aug. 16. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
a civicet elég sokan használják is, megbizhato auto, nekem van 340000 kilométerrel, semmi baja, időben le kell cserélni az olajat benne meg persze szűrők stb. és nem lesz baj de ez kb mindenre igaz, válaszd azt amelyik neked jobban tetszik
2021. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 8gen civic jobb, mondhatni sok van belőle, és ha kereskedőtől is veszi meg az ember szinte nem is kell rá költeni csak apró dolgokat, ablaktörlő, akksi ilyenek.

A Lancer pedig 5 sebességes tehát eleve nem éri meg.

Én '19ben vettem a civic-et, azóta már majdnem megvették egyszer :D


Az alkatrész árak sem magasak, a váltóját nem kell javíttatni mint egy-két márkának, a kuplung az sofőr és idő függő, motorba szintén nem szokás turkálni, míg egy 2010-es Opel csinál olyanokat hogy egy henger leáll, egyéb költséges károk jönnek elő.

2021. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Civic tucatautó, ezért olcsóbban találsz hozzá alkatrészt.

Erőben kb. ugyanazt tudják. A külső pedig ízlés kérdése.

Ha az a lényeg, hogy kicsit különbözz, akkor egyik sem jó választás, ezekből azért nem kevés fut az utakon.

2021. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!