Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem tud megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
5 éve van jogosítványom, de utáltam az egészet és azóta nem is vezettem nagyjából semennyit. Most rájöttem, hogy azért csak meg “kell” tanulni, ismét elkezdtem oktatóhoz járni, de egyszerűen nem megy, nem érzem az autót, fogalmam sincs, hogy viselkedjek a forgalomban, ideges vagyok, bepánikolok, kapkodok, sírni tudnék. Lehet, hogy sosem fogok megtanulni?
2021. aug. 17. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Valaki könnyen meg tudja tanulni, mások nehezebben, de előfordulhat, hogy valami miatt egyáltalán nem megy. Ezer oka lehet: figyelemzavar, pánikolás stb. Ezzel az égvilágon semmi baj sincs, csak meg kell tanulni elfogadni.
2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először definiálni kellene mit értünk az alatt, hogy valaki megtanul vezetni. Mert a kötelező 30 aztán vizsgán átrugdosás ha csak nem vagy teljesen közveszélyes, az még nem azt jelenti hogy te tudsz vezetni.


Az emberek túlnyomó része úgy fogalmaznék, hogy elvezeti az autót. Nem pedig vezetni tud. Nagyon sokan alapvetően nem is alkalmasak pl a defenzív vezetésre, mert b*szná az egojukat

2021. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rengetegen kapnak jogosítványt így.
2021. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a motivációd. Van saját autód, amit naponta vezetnél? Akkor néhány ismétlő óra után kezdj el forgalommentes napokon, nyugodt helyen gyakorolni. Ez bizonyos szempontból könnyebb, mint oktatóval. Az oktató sokszor csak egy plusz stresszfaktor.

Ha nincs vezethető autód, akkor az oktatás némileg javít a tudásodon, de nem ad igazi rutint. Ahhoz sok vezetési idő kell.

Mindenesetre frissítsd rendszeresen az egészségügyi alkalmasságit, hogy a jogsid készen álljon, arra, ha lesz autód.

2021. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!