Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éves szívó benzin?

10 éves szívó benzin?

Figyelt kérdés

2010-2011-es évjárat körül. Német párti vagyok, de mindent meghallgatok. Haladni is lehessen vele. Főként autópálya kis városi közlekedéssel.


Valami 1.8 vagy 2.0 szívóra gondoltam, csak nem tudom, hogy ez az évjárat körül milyen autókba szereltek ilyen motorokat.



2021. aug. 17. 12:32
 1/6 anonim válasza:
0%
Leginkább Japánok vannak ebben, a Németek nagyrésze turbos, szerintem egy genesis jóválasztás lenne, de lehetséges, hogy az is turbos. És igen tisztában vagyok vele, hogy a hyundai nem Japán.
2021. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Én Francia parti vagyok.

Hát akkor valami Porsche.


Azért azt a kérdést meglehet fogalmazni úgy is, hogy kérdésnek tűnjön. 🙂


Használtautó.hu a barátod.

2021. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem járnál rosszul egy jó állapotú accord dal vagy avensissel sem, csak hát ugyi arany áron vannak.
2021. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honda Civic 1.8,Accord 2.0

Mindkettő motorról csak jót hallani,van elég erejük és fogyasztás sem nagyon vészes.

2021. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nalunk egyik auto egy 2010-es Golf 1.4 szivo. Ez kisvarosba megteszi, autopalyan is elmegy kilo 50-ig(lassan), de nem az a tipikus "halados" auto. Ezekben legnagyobb szivo benzin 1.6 volt, amiket olvastam roluk ezek sem a legerosebb autok valaha. Polonal ugyanez, Passat elvileg volt 2.0-as, errol nem olvastam es nincs is ismerosi korben. Opel es Mercirol semmit nem tudok, BMW vasarlason egy adott ponton mi is gondolkoztunk, de a kicsi szivokrol sok jot nem lehet olvasni, nagyobbak pedig adok es biztositas miatt nem igazan jatszottak (ismerosi korben 2 van, mindketten elegedettek). Az en tippem a Mazda lenne, bar szemelyes tapasztalatom nincs, csaladi/barati korben van 5, mind 2 literes szivobenzin,hasonlo vagy ujabb evjarat, kulonbozo modellek es mindenki nagyon elegedett.
2021. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. aug. 18. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!