Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fordult el a kormány...

Miért fordult el a kormány középállásból?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt teljesen, egy pár fokkal jobbra tekerve voltak egyenesek a kerekek. Viszont mostanaban egyre inkabb jobbra tolodik az egyenes, mar majdnem 90fokkal jobbra forditva megyek egyenesen. Mi lehet a gond?

Masik hiba, talan kapcsolodik hozza, hogy kanyarodaskor nyikorgo hangot hallok az elso kerekek felol. Olyan hang, mint mikor a gumi nyikorog hirtelen kanyarodaskor vagy blokkolo fekezesnel.

Mi lehet a baj? Biztonsagos vele kozlekedni?

Koszonom!


2021. aug. 20. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Elso mondat javitas: eddig sem volt teljesen kozepen*
2021. aug. 20. 18:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy futómű beállítás kell neki és jó lesz.

Persze lehet hogy cserélni is kell több mindent.

2021. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel 90 fokban áll a kormányod és még csak véletlenül sem jutott eszedbe, hogy talán beállíttasd a futóművet? Persze valamire való szervizek futóműállítást kizárólag átvizsgálás után csinálnak és akkor a kérdésedre is megkapnád a választ.
2021. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mindig allt igy. Kb 20-30 fokban allt, azt hittem, hogy egy javitas utan rosszul csavaroztak vissza. En mar igy vettem. 1 eve hasznalom igy.

Es most 1-2 honap alatt nott meg kozel 90 fokra es ma kezdett el a kanyarban nyikorogni, ezert tettem fel a kerdest.

2021. aug. 20. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:

futómű beàllítàs....

de enekem egy jobb kèrdèsem van: Ha eddig fent àllt ez, akkor mièrt nem vitted szerelőhöz... mert engem pl arra neveltek, ha beteg vagyok menjek el a dokihoz,mielőtt nagyobb bajom lesz..

2021. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert eddig csak ferde volt a kormány. Nagyon sok autón ferde, nem akartam ilyesmire pénzt költeni, ha nem okoz problémát.

24 éves autó, egy évig hajtom még, aztán eladom vagy megy a bontóba, nem akarok rá a szükségesnél többet költeni. Az így megspórolt pénzt is lehet majd az új autó vételárára fordítani. Nyilván, ha veszélyes dolog lett volna, azt javíttatom (vagy ha nem éri meg javíttatni, akkor eladom).

2021. aug. 20. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ferdén áll a kormány, de ha egyre ferdébb lesz, az azt jelenti, hogy valami fellazult vagy elkopott a futóműnél/kormányműnél.

Érdemes lenne megnézetni mielőtt szétesik és irányíthatatlanná válik az autód.

2021. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez az állítódás a kops miatt van.

Na most bármi, bármelyik gömbcsukló kopik el annyira hogy nagyon elállítódika kormány , az már komoly baj is lehet.

Ha szét ugrik vagy hull bármelyik csukló, az komoly balesethez vezet mert irányíthatatlan lesz az autó.

2021. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igy mar vilagos, hetfon megyek is reggel javittatni
2021. aug. 22. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!