Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lidl autós csomagtartó sín...

Lidl autós csomagtartó sín milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ALDI-s van, már 10 éve használjuk elég rendszeresen. Semmi baja nincs. Szerintem a LIDL hasonló minőség.
2021. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók ezek a Lidl + Aldi saját márkás cuccok. Sok dolgot vettünk már így, egyikkel sincs gond.
2021. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én 3db bicót szoktam szállítani rajta, semennyire nem hajlik le középen (míg a lapos Thule eszméletlenül lehajlik ilyenkor). Nekem tetszik. Azt vedd figyelembe hogy a T-slot nem szabvány méretű, nagyon szűk, ezért a Thule T csavarja nem megy bele. Emellett vastag is eléggé, tehát a Thule T csavar helyett a bilincset használva épphogy átér a rúdon.
2021. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem 4 éve van Lidls. Eddig vittem rajta 3 kisbála lucernát, talicskát, létrát, vittem már egy komplett kanapét, bojlert, hűtőt, néhány kisebb fagerenda is volt már rajta, bútorlapok. Igyekeztem betartani a maximális terhelhetőséget hogy azért azt ne lépjem át. Ami rá van írva terhelhetőség az amire a gyártó vállalja a felelősséget, annál picivel többet bír még félszer annyit kb, de azt már nem 100% hogy kibírja.

Nekem bevált eddig.

2021. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!