Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat B6 2.0 CR...

Volkswagen Passat B6 2.0 CR TDI mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
Manuális váltóval néztem, 140 lóerő mennyire megbízható,milyen tipushibái vannak, mikre kell figyelni?

2021. aug. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt. Milliószor le lett írva.
2021. aug. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó cucc
2021. aug. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó motor, nyilván a szokásos turbódízel gondok bármikor előjöhetnek, ezek le vannak már írva hatmilliószor minden ezzel foglalkozó cikkben (és itt gyakorin is).


Tuningolni ne akard, a 2.0 CR hajlamos a hengerfej repedésre, ha túl sokat akarsz tőle.

2021. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenem van, csak nem Passatban (+DSG), csak jót tudok mondani róla, amit leírtam én is ezerszer már az oldalon, ahogy előttem is említették.
2021. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olajpumpa hatszögtengelye szokott elkopni, amit ha nem veszel észre időben, akkor kuka az egész motor. Maga az olajpumpa is szét szokott menni. Ha ilyet vennék ezek lennének az elsők amiket cserélek/ellenőrzök.
2021. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!