Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne megcsináltatn...

Mennyibe kerülne megcsináltatni ezt a kocsit?

Figyelt kérdés

A karosszériaelemek közül majdnem mindegyik sérült, a tető elég rendesen behorpadt, az első futómű is sérült, a motornak, váltónak nem lett baja elvileg.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. aug. 26. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bontó
2021. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezt hivjak ugy hogy gazdasági totálkár.....dobd be a bontóba ahogy az elsó is javasolta!
2021. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
kuka
2021. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tervezem megjavíttatni, van helyette másik, úgyhogy csak hétvégi autó lenne, azért meg nincs sok értelme. Csak kíváncsi vagyok, hogy aki jobban ért hozzá, aszerint mennyibe kerülne, én 1 millió körül tippelném.
2021. aug. 26. 10:41
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
52%
Ha ugysem akarod megcsinalni akkor minek ez a kerdes,de legfőképpen minek ez az értelme nincs tippelgetés?!?Vagy rajtad az barmit is segíteni fog ha én meg azt mondom,hogy szerintem meg hatszázezer......vagy 2millio?!
2021. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 1 millió? Ne nevettess már... Csak egy kétoldali küszöbcsere 230 ezer... Itt kb. minden is törött, a tetőt meg neked senki az égvilágon nem fogja kihúzatni.


Ez kérem alkatrész kiárulás utáni bontó történet.

2021. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
GTK,irány a bontó,ez ropira van törve nem érdemes vesződni vele.1 milliónál biztos hogy több lesz,az egész rongyosra van zúzva.Hétvégi autónak egy mezei Corollának meg pont nincs értelme.Vegyél egy normálisat ha nagyon kell hétvégére autó.
2021. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megértem hogy jó lenne az autót megtartani de ehhez 1 millió Ft édes kevés. Fotók alapján látszik hogy az egész karosszéria kuka úgy ahogy van. Mivel a tető is sérült és ebbe az oszlopok is benne vannak azt nem fogják javítani mert hivatalosan nem lehet. Annak ha annyi megsérül elgörbül kész kuka. GTK az egész ha így ahogy van elviteted egy bontóba akkor még kaphatsz is érte egy keveset és teljesen lekerül a nevedről, mindent elintéznek helyetted és le lesz a gondod. Ezt már hobbi autónak sem lenne érdemes megtartani. Ha lenne egy nagy telked ahol csapatós autónak használnád szigorúan zárt telken csak akkor azt csinálsz vele amit akarsz de szerintem még arra sem lenne értelme költeni. Amennyit a javítására költenél abból veszel egy ugyanilyen autót ha annyira ragaszkodsz hozzá, és ebből a roncsból ami használható azt kiveszed belőle alkatrésznek és elrakod, többit meg bontóba leadod, annyi különbséggel hogy ha hiányos mert kivettél magadnak pár dolgot akkor érte már nem kapsz semmit vagy fizetsz érte hogy vegyék át de így is jól jársz mert lesz egy rakás alkatrészed a másikhoz ha annyira ragaszkodsz ehhez a típushoz, és veszel egy másik teljesen ugyanilyet.


Én szabadulnék tőle úgy ahogy van.

2021. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meggyőztük a kérdezőt, leadta a bontóba.


(Legalábbis tegnap az egyik bontó - aminek követem a hirdetéseit - feltette facebookon hirdetésben, a tető pont így van benyomódva és a jobb hátsón van dísztárcsa míg a jobb elsőn nincs, szóval biztosan ez az autó az...)

2021. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez a döntés született. Szerintem ahogy telik az idő, egyre jobban fog hiányozni, első autó volt a gimi meg az azóta eltelt pár év rengeteg élményével, de hát így alakult sajnos. 125 ezerért vette meg az úriember, a biztosító által fizetett pénzzel együtt így több jött ki, mint amennyiért beszámították volna 5 évvel ezelőtt.
2021. szept. 23. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!