Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a karcot a csomagtartó (műanyag)hátuljáról?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenül, meghúztam a csomagtartó belsején lévő műanyagot, kb 10 cms recés karcolás. Hogy tudnám eltüntetni? Van rá valami ápoló, vagy kihez vigyem? A lényeg az, hogy ne legyen szembetűnő, mert titkolom a férjem elől.
2021. aug. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Műanyagról kb sehogy, olcsóbb ha cserélsz egy műanyag elemet.
2021. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Halványitaani sem lehet?
2021. aug. 26. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen karcról van szó. Ha mély akkor esélytelen.
2021. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit egy csempe éle okoz, nem mély szerintem inkább csak recés, vastag.
2021. aug. 26. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha mutatsz egy képet róla, mert így látatlanba elég nehéz róla mondani bármit is. Amúgy ha recés, akkor halott ügy a hatékony javítása szerintem. Persze simán lehetséges, glett meg miegymás, de egy pár ezer Forintos műanyag nem ér annyi vacakolást.
2021. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne titkoljad, az autó használati eszköz, teljesen természetes, hogy itt-ott karcok lesznek rajta.
2021. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez az autó 2 hetes! Amúgy nem izgulnék :D
2021. aug. 26. 21:16
 8/8 krwkco ***** válasza:

"Van rá valami ápoló, vagy kihez vigyem?"

Vannak műanyagosok, akik törött alkatrészek javításával foglakoznak. Talán erre is tudnak valamit. Hívj fel egyet.

google műanyag javítás autó

És vannak javító kittek is, ahol valamivel feltöltik és befestik a karcot a műanyagon. De azok nem túl jók. Nem lesz láthatatlan.

2021. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!