Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz autót vettem, mit...

Rossz autót vettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót de csak utána derült ki hogy nagyon sok hibája van, lehet meg se érné megcsináltatni. Át írattam mert majdnem kifutottam az időből, biztosítás is van rá de még nem adtam fel. Az autókereskedéssel nem lehet felvenni a kapcsolatot, egyszerűen eltűntek. Autófelvásárlásra gondoltam, elviszik az autót ilyen állapotba? Ha igen a biztosítás le tudom mondani? Nem tudom mit csináljak. Tudom elkapkodtuk a döntést...
2021. aug. 31. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Varj, kitalalom, par honapja kiirtal egy kerdest hogy 500-ert milyen dizel autot ajanlunk...


Azt tudod csinalni, hogy kersz ajanlatot a javitasara, es nem erzesre mondod hogy ugyse eri meg. Ha rab*szas van es tenyleg nem eri meg, elviszed szepen bontoba, az ott kapott bontasi papirral bemaszkalsz az okmanyirodaba es veglegesen kivonatod a forgalombol, majd szolsz a biztositonak is hogy felbontanad a szerzodest erdekmulas miatt.

2021. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam ki, de köszi az ötletet
2021. aug. 31. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
...és mindezt az AUTÓ kategóriában kérdezed.
2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy elviszed egy használtautókereskedésbe és megérdeklődöd mennyit adnának érte...
2021. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a kereskedesbe.
2021. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!