Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift fordulatszámmérős...

Suzuki swift fordulatszámmérős óracsoport beszerelése tényleg csak annyiból áll hogy a régit ki kell venni és az újat berakni a helyére?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy adott egy 2002-es évjáratú 1.0 Swift. GL felszereltség és nincs benne fordulatszámmérő. Komplett óracsoport beszereléséhez ennél a modellnél nem szükséges villamosságis szakember hogy a generátorról húzzon le szálat, mert van kialakított csatlakozó?

2021. szept. 1. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fordulatszám-jeladó mindenképp kell a motor felől, nézze meg szakember, van-e. Kötve hinném, hogy van, ha eleve gyárilag óra nincs, akkor jeladó minek lenne?
2021. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy tájékozódtam, hogy mindegyikbe megvan, viszont GL szinten nem azt az óracsoportot rakják bele, de ha bontóból veszel egyet amibe van akkor rádugod és mutatja is. Ezt onnan olvastam ahol rendelni lehet, de a biztonság kedvéért megkérdeztem itt is hátha van valaki aki már szerelt be ilyesmit.
2021. szept. 1. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!