Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyon rosszul...

Szerintetek nagyon rosszul járnék vele ennyiért? Citroenn 2004

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem egy Audi A3-asom van jelenleg, de barátnőm egy hónapja jogsizott és folyton elviszi az autómat. Nézegetünk neki, de neki semmi sem jó, Én meg meguntam ezt a tortúrát, nyavalygást, hisztit és inkább odaadtam neki az autómat, ha már ez neki ilyen jó.

Éjszaka dolgozok szóval nekem kéne, néha azért pályázok, úgyhogy :D

Kérdés az lenne, hogy szerintetek jó vétel lenne e? Mit láttok rajta? Látom sok a km , már egy hónapja hirdeti szép nagy auto , nekem ez megfelelne. Aztán eladom lecserelem ha úgy van. Ti láttok valamit rajta amit én nem? Velemenyeket várok.

Köszönöm szépen, hogy elolvastátok, bocsánat ha hosszúra sikeredett.

Mindenkinek szép estét, Sikeres szeptembert és vírusmentes évet kívánok! :)



#Citroenn, Auto, Audi, HPI, Francia, Párizs
2021. szept. 1. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Jajj a link :


[link]

2021. szept. 1. 18:17
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
44%
Én azt látom rajta,hogy egy igazi pancser papucs vagy,aki még ráadásul hülye is és egy ilyen 350ezres jéghideg klímás kotla szar nepper által hirdetett citroennel akar jóljárni.
2021. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt:D nagyon jót nevettem. Nyilván itt nincs jó vagy rossz válasz. Én kertem véleményt :D Nem akarok most millióért kocsit venni, bőven jó pár száz ezres és nem örökké használnám :D :D én is látom h nem tokeletes ink az a lényeg h ne hagyjon ott sehol :D
2021. szept. 1. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

ÉS ezt innen szerinted meglehet állapítani? :D

Még helyszínen sem...


El kell vinni egy átnézésre és ott megmondják.

Mellesleg jól fogja zabálni a benyát az tuti.

2021. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
JSZP alapján kb 6 tulajdonosa volt, lennél a 7.
2021. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért egy ilyen kategóriájú autó garantáltan szar lesz,ha folyamatosan szerelőhöz akarsz járni jó választás.

350ezerből ormálisat kisméretű autókból kapsz pl Swuft,Corsa,Punto,Clio

De ennyi pénzért nem igazán számít milyen márka meg típus olyan autót kell venni ami jó állapotban van,természetesen úgy hogy egy hozzáértővel alaposan átnézeted.

2021. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, max 500 ezret szánok most autóra. 5-ös külön köszönöm :D


450-rol vittek le most 350-re :D Autókereskedés mindent atir az elozo autot is igy vettem ha maganszemelytol venen azt sem tudom merre induljak el :D


Mentek a zöldek mindenkinek :D

2021. szept. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!