Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogó tapasztalatok,...

Sportkipufogó tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a sima sportdob (sima hagyományos méretű dob) és az olyan sportdob között aminek nagyobb a dob része, a vége ugyanannyi és ugyanakkora a cső, csak maga a dob nagyobb meg talán picivel szélesebb, ezeknek mélyebb a hangjuk?

2021. szept. 1. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Tapasztalat: egyszer ültem benne, nekem sosem kellene.


Marha jó hallgatni egy több órás autópályázásnál azt a búgást... szétmegy a fejed.

2021. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Aki igazi autó b@zi annál nem is kérdés, de egy úgymond átlag embernél értelmetlen. Egy igazán jó dob vissza is durrog még úgy is hogy nem volt nyúlva a motorhoz. Egy hosszabb út után tényleg cseng a füled, de valamit valamiért. Good luck!
2021. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakis hobbyautóra, abból se az ezres swiftre...
2021. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 60-as rendszer került fel (a gyári is ekkora). Katalizátor nélküli és középdob sincs, csupán egy hátsó dob (gyárilag is ilyen a rendszer). Nos a gyári dob mérete helyett egy kisebb átmérőjű, de jóval hosszabb dob került fel. Kissé (nagyon) hangos. Alapjáraton semmi hang, 3000-ig azt mondom, hogy tűrhető, élvezhető, de 4000-től hangorkán, úgyhogy csak fanatikusoknak javasolom.
2021. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Semmi értelme. Teljesítmény ugyanúgy nem változik, mint amikor sport légszűrőt raknak bele. Jó pár alkatrészt le kéne cserélni még ahhoz, hogy legyen eredménye.

Cserébe kapsz egy idegesítő hangot, ami arra jó, hogy kisbabákat megijesszél és mindenki más hülyének nézzen.

2021. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!