Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy opel omega b2 2.5...

Van egy opel omega b2 2.5 dti-m. Változó geometriás turbót akarok a sima helyett, és nem tudom,hogy a sima turbót áttalakítják vagy van kimondottan változó geometriás turbó? Ha igen akkor milyen árba vannak?

Figyelt kérdés
Valakinek van 2.5dti motorja ilyen változtatásokkal? Erősebb lett az auto? Most az egész porlasztót cserélni akarom mert van egy pár ami nem 100 as de ugy döntöttem nem vizsgáltatom befele hanem az egeszet cserélem újra plusz a turbót változtatnám és a cooler csövet kipucoltatnám.valószínű hogy cserélném a sima légszűrőt sport légszűrőre tudom sokan nem díjazzák de én szeretném, tisztítanám és figyelnék is rá!! A nyitott rendszeren is gondolkodom így is szép hangja van de a változo geometriatol még jobb hangja lenne vagyis remélem, ha az 1.9 nél jó hangja van na most az én omegámon nagyobb turbó van szóval szerintem még jobban szolna, szerintetek is? Huhogna népen? Ha valakinek vannak ilyen változtatásai egy ilyen omegán vegyük már fel a kapcaolatot! Köszönöm!

2021. szept. 2. 00:41
 1/3 krwkco ***** válasza:
100%
Ha beraknál egy változó geometriás turbót, akkor a lapátok állását mi vezérelné?
2021. szept. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs gondolom ezt be tudják állítani nem? Más autokba is megoldható gondolom azokba is van ami vezérelné
2021. szept. 2. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A változó geometriát lehet vezérelni a vákuum pumpáról is annyi y titok nyitja,hogy kel egy T elágazó majd egy nyomás szabályzó szelep is.

[link]

2021. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!