Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolóban meghúzták az...

Parkolóban meghúzták az autómat, az első lökhárítót kb 25 cm 2 cm széles helyen műanyagig jött le a festék, mennyibe ketülhet a javítása?

Figyelt kérdés

Suzuki Ignis


Metálfényezés



2021. szept. 4. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A teljes elem festése 30-40 körül van, ha javítható úgy hogy nem fog látszani a két festés közti különbség (nem túl régi az eredeti festés), egy tizessel akkor is számolhatsz.
2021. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem fújják telibe, csak az rész körül, akkor is leszerelik vagy maszkolják úgy helyén ott fújják?
2021. szept. 4. 11:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a helyén csinálják.
2021. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

A világ egyik legzseniálisabb találmánya a színre fújt lökhárító.

Lökhárító, vazze. Az a szerepe, hogy hárítson mindenféle lököt. Kopóeszköz, mint a fékbetét vagy a kuplungtárcsa. Mármint egy normális világban.

Mert ebben a pénzorientált, mindenből divatot és státuszszimbólumot kreáló világban már komolyan azt várom, mikor fogják a gumikat is színre fújni, hogy aztán amint lekopik a festékréteg, egyből kelljen gumifényezőhöz vinni.

2021. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és azt elfelejtettem hozzá tenni (négyes vagyok), hogy a plebs ezt már nem is érti, és habzó szájjal jön lepontozni, mondván, juuuj, de hát a lökhárító hogy néz ki megkarcolva.

Bizony, ti vagytok azok, akik minden évben megveszitek az aktuálisan trendi cipőt, táskát, telefont, mert csak akkor érzitek magatokat valakinek, ha menő a csuka, csilliómegapixeles a telefon - és csillog-villog a lökhárító.

Igen, agymosás, parasztvakítás felső fokon.

2021. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4 ed 5 ös de rosssz életed lehet, idegbetegen nem jó Élni!🤣
2021. szept. 4. 17:00
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz, én nem élek idegbetegen. Én vagyok az, aki pont leszarja, ha van egy karcolás a lökhárítón, és jókat mosolygok rajtatok, akik egyből dührohamot kaptok, ha sérült a fényezés - és jöttök lepontozni, ha valaki kinevet titeket. :)
2021. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pihizzél le kicsit!
2021. szept. 4. 17:38
 9/15 veterán vas ***** válasza:
21%

Semmi baj nincs azzal ami #4-5 írt.

Sőt, azt is mondhatnám, hogy egyetértek vele.

Sok-sok évvel ezelőtt (1987) volt egy öreg 105-ös Skodám, amin már eléggé matt volt a lökhárító.

Egy unalmas délutánon megcsiszoltam, és lefújtam az autó színére.

Persze, mindenki fikázta, hogy nemáááá, annak fényesnek kell lenni.

Ugyan így jártak a kerekek is, felrúgva az akkori trendet, miszerint egy lemezfelni csak ezüst lehet.

Eltelt pár évtized....

Gondolta a fene, hogy az akkor vakrozsda-szülte ötlet, egyszer majd feláras szolgáltatásnak minősül. ;)

2021. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

4,5,7.

És mi a válaszod a kérdésre?

Vagy csak hisztizni/kötekedni jöttél?

2021. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!