Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lézerblokkoló működő találmá...

A lézerblokkoló működő találmány? Mert szerintem minden ilyen parasztvakitas

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 06:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Működő, csak ha megállítanak megbaxnak érte.
2021. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2021. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Működik.
2021. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Blokkolót tilos használni, büntetnek érte.

Nem tilos használni olyan érzékelőt, ami jelzi a radart, de nem zavarja annak a működését.

Az már más kérdés, hogy az utóbbi használatának van-e értelme, ha már bemértek, amikor jelez, nem segített rajtad...

Az egész témáról az a véleményem, aki nem megrögzött gyorshajtó, annak fölösleges ilyen technikákra költeni.

A 90-es sebesség korlát helyett, ha 100-al halad, minimális az esélye, hogy megbüntetik (ahhoz meg kell állítani), 105 km/h fölött küldik a csekket.

50-es sebességkorlátnál sem kell 35-re lelassítani, ha ott mérnek - ezekkel a kütyükkel meg kb azt lehet elérni, hogy indokolatlanul lassan haladsz, ha jelez, a tiltott blokkoló miatt pedig előbb, vagy utóbb meg is büntetnek

2021. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
4 es jómongya
2021. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok azoknak akik lepontozzák a helyes választ. Az volt a kérdés hogy a blokkoló működik-e vagy átverés, és a válasz az hogy működik. Senki nem ért vezetéstechnikai és jogi kioktatást.
2021. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
*Senki nem kért vezetéstechnikai és jogi kioktatást.
2021. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az ha valakit megbüntetnek mindenki egyéni szociális problémája.


Projektoros, de nem automata fényszóróba én is xenon tompi, LED távolsági és LED fog lámpát használok.

Az embereknek probléma? Itt igen ,gyakorlatban közúti ellenőrzés során annyit mondott a rendőr hogy szerencsém, hogy jól van beállítva mert nem vakító. Sőt egyszer sem villogtak le vele.



És mivan akkor? Probléma? Én problémám ha megbüntetnek.

2021. szept. 6. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen tuti technika volt, de az uj spéci trafipaxok már túljárnak az ilyen blokkolók eszén. Az új traffikkal, és a waze, google maps elterjedésével arányosan szorult ki a lézerblokkoló is, már nincs értelme. Bevallom, nekem is volt a 2010es évek legelején, meg a faluban nálunk minden második autóban. Mostmár senkinek nincs.
2021. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!