Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kulcs tanítás?? Hogyan?

Kulcs tanítás?? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mercedes vito, 2007 es évjárat.

Lemerült az akksi, úgy volt hagyva pár napig,mire raktam bele másikat, és utána jött az a jelenség,hogy a kulcs az működik,lehet nyitni zárni az autót, de nem ismeri fel,ahogy a gyújtás kapcsoloba teszem,gyujtasra se engedte elforditani, azonban erre már rájöttem hogy kell,viszont utána megint elfelejti, meg nem is teker,iranyjelzo, lámpa se oké,pedig semmi baja nem volt.. hogyan kell normálisan feltanitani? Mik a lepesek? Előre is köszönöm, ha valaki segítene! :)



2021. szept. 6. 20:04
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
61%
Szerintem szerviz.
2021. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Szerviz. Profi OBDII olvasó/író eszközökkel megoldhatod otthon, de azok negyed millióba kerülnek.
2021. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vittem szervizbe az autót, de nincs olyan gép,amivel látnák mi a gond,azt mondják mindig..ha meg elkezdem mondani,hogy akkumulátor lemerülése előtt nem volt gond,azt kb meg se hallják, csak hogy szerintük cseréljük ki az egész vezérlőt, gyújtást, kulcsot,kormányzátat és még valamit,hátha jó lesz..( olyan árban pedig nem egy "hátha" verziót várnék, gépük pedig nincs..vagyis van,csak azt mondják azzal nem tudnak mit kezdeni,ezzel..)

márkaszervízbe nem igazán akartam vinni,de lassan tényleg az lesz.

Köszi egyébként a válaszokat.

2021. nov. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!