Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új "Naked" motort...

Milyen új "Naked" motort ajánlanátok egy kezdő motorosnak? Köbcentit nem írok, mert tulajdonképpen csak a típus érdekel, és általában vannak kisebb-nagyobb változatai, amik közül lehet választani.

Figyelt kérdés
Új, friss motor érdekel, tegyük fel hogy a pénz nem számít.

2021. szept. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami japán/európai, 250-400 köbcentist. Ezen felül igazából nagyjából mindegy, az ördög a részletekben rejlik amúgy is. Kivéve persze, ha túl magas vagy, mert akkor kb 90%-uk kiesik. Rengeteg van mostanában. BMW G310R, Yamaha MT-03, KTM Duke 390, Husqvarna Vit/Svartpilen 401 (habár ez inkább café racer, de nekem nagyon tetszik), Kawasaki Z400.
2021. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akármelyik új 300-400-as naked tökéletes. Mindegyik könnyen kezelhető és mozgékony.
2021. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyes köszi hogy erre felhívtad a figyelmem, mert valóban fontos. Sajnos 193 vagyok :/
2021. szept. 8. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Akkor lehet felejtős lesz a naked. Én 197 vagyok, de még sose ültem olyan naked motoron, ami 45 percnél tovább vállalható lett volna.
2021. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NAKED-be nincs vállalható , a naked nem túra gép... 120 felett tartósan még nyugis időben is,


(lobogsz mint a győzelmi zászló ,)


hosszú távon fárasztó, plussz a szélzaj kicsinál ha nincs fullos sisakod, vagy fűldugód, és ami sajna a legfontosabb nuku szélvedelem = ergo egy full idomoshoz képest sokkal instabilabb, kényelmetlenebb fárasztóbb... A NAKED arra jó hogy kisebb túrákat menj vele pl: 20-70 km... meg gyönyörködj benne mikkor sztenderre teszed a fagyizó elött...

2021. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!