Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány megszerzése mennyi idő alatt lehetséges a leghamarabb?

Figyelt kérdés
Anyagiak nem akadály. Csak gyorsan kellene minel rovidebb idő alatt.
2021. szept. 9. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél év.
2021. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh az rengeteg.
2021. szept. 9. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletre legalább 1 hónapot szánj, elsősegély 1-2 hét, vezetés oktató ráérése szerint.
2021. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárca függvénye... meg is lehet venni, még iskolától is, csak meg kell beszélni az oktatóddal. Nem tapasztalat, de a pénz nagy úr...
2021. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem megvenni akarom konkrétan hiszen vezetni is tudni kell! Csak annyi hogy kevés idom van rá.
2021. szept. 9. 15:37
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon gyors volt, gyorsított tanfolyamra is fizettem be. Elmélet 4 nap, hétfőtől csütörtökig, pénteken vizsga. Még aznap bementem az autósiskolához oktatót foglalni. Bunkó paraszt volt, senki nem akart vele vezetni, így minden nap volt vele két órám. Hétfőn kezdtem, következő szerdán rutinvizsga volt. Másnaptól városi vezetés, heti hét nap, 30 óra összesen, utána szerdán vizsga. Közben csináltam az eü-t. Szerencsém volt, hogy minden így összejött, mindenhol volt hely és időpont. De ez 15 éve volt.
2021. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresni kell egy országot, ahol nem kötelező a tanfolyam, lehet rögtön vizsgázni, és elfogadják az ottani jogsit honosításra (pl. USA ilyen, de biztos van több is).

Kimész, levizsgázol, hazajössz, honosíttatod.

Én annakidején az USA-ban tanultam ösztöndíjjal, és az ottani jogsimat honosíttattam miután hazajöttem - abban az államban csak annyi volt, hogy oda kellett menni egy vizsgaközponthoz és levizsgázni, ami elmélet, gyakorlat cakk pakk volt vagy 2 óra.

2021. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A vezetés nem játék!

Érdemes időt fordítani a teljes tanfolyamra.

Elmélet rutin meglehet egy 2 hét alatt. Minden nap vezetve 2 hét gyakorlat.

Ezt az 1 hónapot érdemes rászánni. Gyors VIP jogsival.

2021. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!