Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tankolásnál folyton lekattan...

Tankolásnál folyton lekattan a pisztoly, nem tudok normálisan tankolni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem csak egy kúton egy pisztoly, hanem általában. Az autó tankja majdnem üres, tehát az nem lehet baj. Pisztoly sem hinném hogy mindenhol rossz lenne.
2021. szept. 11. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
El van dugulva a levegőző csöve.
2021. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell tisztítani? Mitől dugulhatott el?
2021. szept. 11. 13:46
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Vagy amit 1es ír vagy tökig belenyomod a pisztolyt... Én szoktam hagyni egy kicsi távolságot és csak akkor kattan ha tele van.
2021. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%
Dízel? Ford?
2021. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ki van kopva a töltőpisztoly kilincse, emiatt nem akad be, kézzel kell folyamatosan nyomni a töltő ravaszt. Ez teljesen általános, a felújítás drága, emiatt inkább nem erőltetik a benzinkutak fenntartói. Tisztelet a kivételnek.
2021. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Audinál futottam bele ilyenbe, gyárilag rosszul volt kialakítva és a megoldás az volt hogy csak félig kellett berakni a pisztolyt.
2021. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régi benzines Toyota. Próbáltam kijjebb húzni úgyis lekattan, mi a megoldás? Úgy tudom minden ilyen lekattanásnál megy vissza egy kicsi a rendszerbe, amit ki kell fizetnem és meg sem kapom, de ez igazából nem számít. Csakhogy mindig egy szívás tankolni, pedig jó drágán adják… Már akkor lekattan, amikor kezdem nyomni, tehát nem a rögzítésnél.
2021. szept. 11. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

rosszul tudod, nem megy vissza

amikor az üzemanyag visszacsap, akkor "kattan" a töltő pisztoly. Biztos lehetsz, hogy a pisztoly helyesen működik

próbálj változtatni azon, hogy milyen mélyen teszed be, milyen szögben teszed. Azt is próbálhatod, hogy nem húzod be teljesen a kart.

2021. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak alacsonyan van, én meg magas vagyok és görnyedve érem el a pisztolyt, ami nem túl kényelmes. Ráadásul tartani is kell, mert ha elengedem olyan mintha ki akarna esni :( Lehet hogy alacsony japánoknak van tervezve xd
2021. szept. 11. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!