Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja ezt? Ford fiesta...

Mi okozhatja ezt? Ford fiesta 2002

Figyelt kérdés

Az autó ablakát csak akkor tudom fel/le engedni, ha egy bizonyos szintig kinyitom az ajtót. Arra tippeltem, hogy az ajtónál lehet talán egy kábel megtörve.

Ezzel egy időben előjött ez is: Gombnyomásra nem tudom az ajtókat bezárni. Kulccsal zárom be a vezető oldali ajtót. A mögöttem lévő ajtót kézzel kell belülről. A túloldalon megintcsak a hátsó ajtót kézzel kell, és külön kulccsal az első ajtót is. Tehát a 2 hátsó ajtót belülről kell kézzel zárnom.

Menet közben is világít az ajtó nyitva maradására figyelmeztető visszajelző lámpa. A jobb hátsó ajtó zárját menet közben "kattogtatja". Mintha rázárnál, és kinyitnád folyamatosan a zárat.


Ezek mind egyszerre, egy időben jöttek elő. Az ablakemelését gondolom egy törött kábel okozhatja, mert ahogy nyitom kifelé az ajtót mindig ugyanazon a ponton lesz az ablakemelő újra működőképes.

Az ajtók megbolondulását mi okozhatja? Lehet ehhez köze?



2021. szept. 14. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tisztán látható a megállapított hibákból, hogy ez az ajtóát ezető hibája lesz.
2021. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kábel megvan törve valahol.
2021. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
99% hogy kábel
2021. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kábelek
2021. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!