Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék érdeklődni,hogy...

Noémi556 kérdése:

Szeretnék érdeklődni,hogy milyen a PÁV ha esetleg 5-ször megbuknék a forgalmin? Menete érdekele,miket néznek,nehéz-e mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
3-szor megbuktam már és félek,hogy eljutok oda. A vezetésemmel állítólag nincs baj,de mindig elrontok kis apróságot mert leblokkolok.

2021. szept. 14. 15:49
 1/3 Jules2 válasza:
100%
A PÁV a vezetéseddel nincs összefüggésben. A belső pszcihés adottságaidat, az emlékező képességedet... vizsgálják, nem lehet rá készülni. Néhány példa: Mutatnak 4 arcot, válaszd ki az unszimpatikusat, felvillan egy 10 jegyű szám, írd le, hogy milyen számok voltak benne és még jópár készségellenőrző teszt, már nem igazán emlékszem. Ezeket egy séma alapján leellenőrzik, pontozzák és ha elérted a minimum pontot, akkor alkalmas. De szerintem keress rá a lehetséges feladatokra a googléban!
2021. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg baj,ha elrontasz valamit,mert ez bizonyos esetben más életébe kerülhet.Én elküldenék mindenkit pávra.mert a közlekedők 80% alkalmatlan az autó vezetésre.Mindegy,hogy buszsofőr,vagy taxis.Vagy maszek.

Helyzetfelismerés 0.

2021. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megfeleltem a PÁV-on is,most oktatót és iskolát szeretnék váltani. Kaposváron valaki tud ajánlani?
2021. okt. 11. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!