Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a fiúk/férf...

Miért van az, hogy a fiúk/férfiak számára vonzóak az autós csajok, de a forgalomban meg lenézik őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok sokszor tapasztaltam már, ezt, hogy mikor szóba jönnek az autók vagy a vezetés, az úgy tetszik a fiúknak, ha egy lány olyan műszakias vagy fiús, vagy nem is tudom mi erre a pontos szó, viszont az utcán meg elég lenézőek, lekezelőek, illetve az autó is befolyásoló tényező, autós találkozókon is ugyan ez szokott lenni, hogy addig minden nagyon szép és nagyon jó míg egy csaj nem ül be a kocsiba, aztán úgy szeretik éreztetni, hogy azért mégis csak nem nőknek való a vezetés, meg te úgysem lehetsz olyan jo sofőr mint egy fiú/férfi.

2021. szept. 16. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

nem néz le senki senkit, néhány kivétllel...

Amúgy a nők jó része bizony jobban vezet, mint néhány öntelt pasi.

Van ilyen is, van olyan is mindkét nemben.

2021. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésbe csomagolt mindkét állítás durva általánosítás.
2021. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem nagyon szeretem a női sofőröket .

Olyan kosz és szemét domb van a kocsijukban , nem szeretnek takaritani.

Műszakilag meg kevés kivétellel analfabéták mindenhez és nem lehet velük semmiről beszélgetni.

Csak hogy olyan kis cuki meg ő úgy szereti, ennyit.

De persze vannak jó női vezetők is , taxisok , kamionosok is.

2021. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Itt nem az autózással van a gond, hanem az önértékelés zavaraival.

Sok nő vesz manapság jó drága autókat, és amilyen pökhendi stílusban, önelégülten tudnak ülni, vezetni bennük, az förtelem. Főleg, hogy nekiállnak versengeni bármilyen férfivel így.

A feminista társadalom eredménye...

2021. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sapkás sportautós csajok finomak :)
2021. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-mas, nem tudom lehet😂 a nők amúgy alapból rendetlenebbek bizonyos téren

4-es gondolom azokra glndolsz akik megveszik a nagy suv-okat mert most az a menő aztán még annyi rásegítő elektronikával sem tudnak beállni 2 vonal közé, meg nem látnak ki belőle stb ez nekem is a halálom ezt aláírom...

Meg alapból ezek a nagy batár kocsik aztán van bennük egy nagy motor, legtöbb esetben nagy dízel motor, aztán már sokan azt hiszik, hogy versenyautót vezetnek.

2021. szept. 17. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 ja azt én is szeretem. azt csodálkozik amikor a 20 éves Octaviammal megkúpolom a Q7-ben amit a palija alárakott, azt ne hidd, hogy ezek a szőke cicababák megkeresik ezeknek az árát... maximum, ha prosti.
2021. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!