Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő megtanulni autót...

Mennyi idő megtanulni autót vezetni olyan szinten, hogy egyedül is boldogulnak?

Figyelt kérdés
Nem Budapest, kisváros és nagyobb város között.

#autóvezetés #Elszantvagyok
2021. szept. 18. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Amíg le nem rakod a jogsit.
2021. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van jogsim, csak hosszú ideje nem vezettem. Szóval nem tudok vezetni.
2021. szept. 18. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Barátnőm amikor lerakta a jogsit akkor 1 évig vezetett saját autót, aztán olyan munkája lett ami miatt messzire költözött olyan nagyvárosba ahol az autó felesleges volt neki, mert az albérlet közel volt a munkahelyéhez 10 perc sétányira volt, meg ott a lakótelepen fizetni is kellett volna a parkolásért, meg nem is nagyon volt normális hely ahová betudott volna állni meg feleslegesnek érezte azt hogy hetente egyszer amikor elment messzebb csak akkor indítsa be az autót és arra fizetni a sok kötelezőt meg mindent holott hiába volt jól fizető állása, az albérlet nem volt olcsó, plusz más egyéb dolgokra jobban kellett a pénz. Az autóját eladta és jó 3-4 évig nem ült autóba volán mögött. Eléggé kiesett a rutinból. Amikor megismerkedünk és hozzám költözött ide a faluba akkor rájött hogy szüksége lesz az autóra mert hiába volt céges buszjárat a munkahelyére, ha valahova máshova kellett mennie a közeli városba akkor a busz elég macerás volt mert errefelé óránként jött egy járat ami elvitte a közeli kisvárosba ahol nagyon sokszor átszállással jutott el hamarabb a nagy vároba mert az itteni buszjáratok is közvetlenek csak hatalmas kerülővel ami jó 45-50 perc út, ha meg ott átszáll úgy hogy vár 5-10 percet esetleg 20 percet akkor is 30 percen belül beér. Viszont ezt megunta hogy buszra várjon meg sétáljon a megállóig elég sokat így vettünk egy autót amivel tud majd közlekedni. Akkor jött az a gond hogy kiesett a gyakorlatból teljesen amikor megvettük az autót nem mert vele hazáig jönni ami igaz hogy 30 km lett volna javarészt főúton de csak kis településeken át kellett jönni viszont ott a kis utcában is eléggé rutintalanul ment vele, meg próbakörre én vittem el hogy jobban érezzem mi az autó esetleges hibája meg stb... amikor megvettük és ki lett fizetve meg minden akkor neki nem igazán ment és mondta hogy nem mer hazavezetni még így. Akkor volt az hogy otthagytuk az autót és egy ismerősömmel mentünk vissza érte, akkor hazahoztuk és itt a faluban egy nem túl forgalmas helyre kivittem és kezdtük az alapokkal. Ha ez már jól ment neki akkor elgurultunk a szomszéd faluig és vissza, utána mg a nagyvárosba és ott is egyenesen be a belvárosba körforgalmaktól kezdve minden volt arra addigra már belerázódott annyira hogy ez sem volt neki már probléma és néhány napig még így gyakoroltunk hogy mentem vele, ez idő alatt figyeltem a frissen vásárolt autót is hogy minden rendben legyen vele mert ha valami hiba előjönne akkor időbe legyen észrevéve.
2021. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!