Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi volt az a leghosszabb...

Mennyi volt az a leghosszabb idő, amennyi ideig nem használtátok a kocsit, mégis beindult, amikor mentetek vele legközelebb, és nem merült le az akksi?

Figyelt kérdés

Esetleg másoktól mit hallottatok, mennyi állást bírt ki a kocsijuk az akkumulátor lemerülése nélkül?

Különösen új, jó állapotban levő akkumulátorra értem a kérdést.



2021. szept. 18. 11:39
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Kb. fél év volt a leghosszabb idő. Indult és működött utána rendesen.
2021. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

-saját benzines Renaultom, 2,5 hónap után úgy röffent be, mintha reggel tettem volna le.

-haver DCI Renaultja 10 hónapot nem volt mozdítva, egyből indult a motorja. Cserébe alig tudtuk megmozdítani, a féktárcsák és a féknyergek berohadtak

-saját ex Audi A6 3.0 TDI-m ha 1 hétig állt, már be kellett bikázni :)) 3x mértünk le mindent, hol lopja az áramot, semmit se találtunk.

2021. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel jo allapotu aksirol van szo, telen 2 honap utan en mar aggodnek, mig nyaron lehet ennek az idonek a tobbszorose
2021. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Január-Február kb. 2 hónap. Az aksi lemerült, az autóban Pajzs lopásgátló volt, ami aksicsere után teljesen meghülyült. Nem engedte elindítani az autót, a motorháztetót teljesen lezárta, a biztonsági kódra nem reagált. Ki kellett venni az aksit, mert amit ráraktam, azonnal elkezdett riasztani. Anyázás->Trailer->Autóvillamossági szervíz->Pénztárca szűkülés->Mégtöbb anyázás.
2021. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy hónap volt. Dízel autó, télen -17 fokban azonnal indult, mintha csak előtte állítottam volna le.

Egy jó állapotú, jól feltöltött akkunak fél évet lazán illik kibírnia önkisülés nélkül. Ha nincs riasztó az autóban, akkor nem lehetetlen akár többet is.

2021. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!