Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most elkezdeni robogózni?...

Most elkezdeni robogózni? Meddig tart a szezon?

Figyelt kérdés
Nagyon rákattantam a motor témára. B kategóriás jogsim van, így robogóra fel is tudnék pattanni. Érdemes most elkezdeni, venni egy használtat? Gilera Runnert néztem ki. Nincs garázs, ahol tarthatnám, takaróponyvával fedném le.

2021. szept. 21. 09:27
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
70%
Szeptemberben,annak is lassan a végén semmi ertelme motort venni meg elkezdeni motorozni foleg ha tárolni sincs hol majd a télen.
2021. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont általában ilyenkor lehet olcsóbban venni robogót és felszerelést is. Az én paripám is apáméknál szokott pihenni télen. De még megyek vele, +5 fokig kb.
2021. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, +5 fokig még be lehet rá öltözni, én meg októberben is végig azzal jártam Pesten.

Az sem mindegy, hogy országúton mennél vele folyamatos vegsebességen a metsző szélben, vagy városban.

Viszont ha nedves az út, iszonyatosan csúszik, elöl semmi súly, vigyázz nagyon.

2021. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig tart a szezon amíg meg nem fagysz a robogón.
2021. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont a takaró ponyva alatt rohad be kegyetlenül.

Akkor már jobban jársz ha csak ott hagyod simán vagy egy eresz alá , féltető alá állítod be.

2021. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem jön a hideg, de én értelmesebbnek tartok egy jó SIMSON - t és annak a hangja nem szedi szét az ember fülét.
2021. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vannak akik már most sem ülnek motorra, és vannak akik még októberben az épphogy plusz fokokban is nyomják megfelelő öltözettel.


Ahogy leírták, főleg kezdőként vizes úton nagyon figyelj. Baromi könnyen lehet zakózni.


Én személy szerint olyan 8-10 fokokig szoktam még motorral menni, de csak városban. 70-80 körül már baromi kellemetlen, főleg ha szél is van, eső is van... annyit már nem ér az egész. Viszont jövő szezonra megvenni a motort, felszerelést megérheti ilyenkor, valamivel olcsóbban ki lehet fogni mindent.

2021. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most kezdődik az enduro szezon😎
2021. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!