Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipo gépjárműnél (2018....

Fiat tipo gépjárműnél (2018. évj.) Check Engine + start stop unavailable hibaüzenet jelentkezett. A start stop technológia nem működött. 1 nappal később minden hiba eltűnt, újból működik. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha volt check engine, akkor eltárolta a hibakódo(ka)t és tudni fogják a szervizben.

Nekem egyébként az Audim játszotta ezt el kb két/háromhavonta (ugyanúgy viszonylag új darab), egyszer kijött a check engine mert elromlott a termosztát benne, kicseréltettem, azóta jó és nem csinálja ezt.

2021. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
"Mi lehetett az oka?" FIAT
2021. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igen, megszólalt az ész.
2021. szept. 22. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm. Nekem 14-es swift-em van. Abban 7 év alatt egy rendszámtábla világítás izzó égtt ki. Egyébként, ha jelezne valami hibát márkaszervizbe vinném nem a GY.K.-n érdeklődnék.
2021. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!