Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen porlasztócsúcs tehető...

Milyen porlasztócsúcs tehető a 90 lovas 1.9tdi-be?

Figyelt kérdés

Egy kifejezetten hobbi célra szánt Golf 3 1.9Tdi 1z motorkódú gyári 90lovas autóról lenne szó!

A célom a nagyobb teljesítmény elérése,konkrétan 13-160lóerőre szeretnék fel menni!Ezzel kapcsolatosan szeretnék pár jó tanácsot hozzá értő emberektől!


Szeretnék egy nagy turbót a motorra,(konkrét típust szeretném ha valaki ajánlani tudna nekem!)Mondjuk én egy Gt1749va gondoltam!Nagyobb coolerral és nagyobb porlasztó csúcsokkal (502es esetleg 5x0.26 persze ezeket a végén egy csippel össze hangolni!Adagoló,olaj hűtő és jobban bele piszkálás nem érdekel egyenlkőre!



Válaszokat előre is köszönöm !


2021. szept. 24. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Viszont, ha tényleg használod is, akkor kelleni fog kuplung meg váltó is. Nagyobb fék sem árt a közel kétszeres teljesítményhez.


Ha ezek megvannak, akkor beszélhetünk a többiről.

2021. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi tunerjóska kérdés pipa.
2021. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldható, de a motor ilyen mértékű teljesítmény emelése komolyabb átépítést igényel. Közel annyiba lesz mint az autód értéke, és akkor még sehol sincs amit az első válaszoló írt.
2021. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!