Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Yamaha WR...

Mi a véleményetek a Yamaha WR 125 R nevű motorról?

Figyelt kérdés

Egy ilyen típusú enduro motorba gondolkodtam. Mennyire lenne erős, illetve alkalmas átlag terepre? 4 ütemű ellenére nyomatékos, lehet vele kerekezni?

A válaszokat köszönöm.



2021. szept. 24. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem erős.

Lehet vele terepezni.

Nem nyomatékos.

Lehet vele egykerekezni, csak nehéz, és főleg álló helyzetből.

2021. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanuló motornak tökéletes , kerekezni szinte bármivel lehet pl: 28as biciklivel is . én nem tudok csak motoreröből de az úgy busis így nem is erőltetem a kerekezést
2021. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha sportkipufogótól és egyéb tuningokkal lehet növelni a teljesítményt?
2021. szept. 25. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, minimálisan. Kb 1-2 lóerővel. De szakember csinálja, mert te 99%, hogy csak rontanál a helyzeten. Nem elég csak a kipufogót cserélni, ha valóban növelni akarod a teljesítményt. Pont a múltkor panaszkodott valaki itt az oldalon, hogy lecserélt a kipufogót, de azóta durrog meg lefullad a motor.
2021. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel ez injektoros motor itt komolyabb teljesítmény növeléshez új ecu kell amit szakemberrel be kell programozni nagy teljesítményre ( ehhez én nem értek nem tudom hogy kell), minimális teljesítmény növelést eltudsz érni 180ccm-es hengerrel, van 30 ezres kínaitól 100 ezres jó minőségig választék

alapból nem egy erős motor, viszont ebben a kategóriában erősebb az átlagmotornál, ha 2 üteműeket nem nézzük

terepre tökéletes motor

2021. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!