Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban biztonságban érzed...

Jobban biztonságban érzed magad egy nagyobb autóban, vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés
pl. SUV-ban

2021. szept. 25. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a nagy autók egy pozitívuma
Nem (nem érdekel/ nem is gondoltam még erre/...)
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az autótól függ. Nem egyszer fordult már elő, hogy magasabb autók elkezdtek borulni. Pl. az első generációs A Merci, ha jól emlékszem az új Ford Ranger is megbukott emiatt először a törésteszten... szóval lehet, hogy nagyobb felépítés = nagyobb energiaelnyelő felület, ugyanakkor a magassága miatt egyáltalán nem biztos, hogy biztonságosabb.
2021. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Na ez attól is függ milyen SUV.

Mert ha mondjuk egy Vitara találkozik frontálisan egy GLS-el hát ott sem ülnék a Vitarában hiába SUV.

2021. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyobb biztonságban igen, de az összes többi velejárója nem tetszik. Inkább egy közepes méretű, jól gyorsuló, viszonylag keveset fogyasztó autót vezetnék.
2021. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont SUV-ban nem, nem szeretem a magas, ringatózó autókat. A stabil, jó kanyardinamikával rendelkező, erős autókban érzem magam biztonságban
2021. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem magam biztonságban ha én vezetek vagy egy olyan ember akiben megbízok. Persze plusz pont ha kényelmesen elférek de nem ezen múlik a biztonságérzetem
2021. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!