Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 1-es sorozatból milyet...

BMW 1-es sorozatból milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint, 118d és 120d, 122LE amit érdemes, a többi nem annyira jó. Igaz lehet ez? És, ha igen miert? Ha pedig nem, akkor milyet nézzek?
2021. szept. 25. 20:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert az annyira nem férfias, és mert nem szeretnék túl nagyot, és ez pont megfelelne, külsőre és belül is tetszik. Mondjuk nem is neked kell majd használnod, szóval valaki magyarázza már el nekem, hogy miért zavar ez annyira téged, vagy bárki mást??!!
2021. szept. 26. 04:21
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

Az nem zavar senkit hogy te ilyet veszel de ilyet normális ember nem akar venni.

Meg minek kérdezed meg ha ennyire fanatikus vagy.

Ez kb az a szint amikor valaki nagyon nagy menő autót akar venni de csóró hozzá hogy normálisat vegyen.

2021. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"de ilyet normális ember nem akar venni"

Még jó hogy te vagy az ész alapmértéke.....


Amúgy meg azért vesz valaki ilyet amiért Astrát vesz, amiért Octaviát vesz, amiért Golfot vesz és sorolhatnám.

De ha te mondod hogy hülye aki ha BMW-t vesz és nem egyből 550i-t néz akkor biztos úgy van....

2021. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok egyáltalán menőzni!!! Páromnak is BMW-je van és soha nem MENŐZTÜNK vele, de szerinte megbízható, jó autók, és ezért is szeretnénk ilyet keresni nekem is, de a nagyobbak szerintem nem valók nekem, "nőiesebbet" szeretnék. Néztem még ezen kívül Peugeot is, de mivel évek óta BMW-vel járunk, így valahogy mégis ahhoz húz a szívem. Valóban nem szeretnék és nem is tudnék dragabbat venni. De ez éppen megfelelne, csak nem tudunk róla túl sokat.

Ja és nem vagyok fanatikus, csupán ez tetszik, és ez van megszokva. Ennyi.

2021. szept. 26. 09:06
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
#11 Engem nem zavar, csak éppen ebben az autóban semmi nincs meg abból amitől a BMW az lett ami. A prémium árat megkapod fenntartásban, szervizelésben, vételárban, a prémium érzést nem.
2021. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, milyen típusú Peugeot modelleket néztetek, pl 207, 307 vagy 308-ast? Mert nekem volt benzines 207-es és nagyon jól bevált, így tudnék esetleg tanácsokat adni, írni, HA nem feltétlenül ragaszkodsz a (kis) Bmw-hez?
2021. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#12


“ilyet normális ember nem akar venni”


Pontosan, a törvénykönyv szerint minden jóravaló magyarnak minimum 1db 1.3 Swiftet kell birtokolnia. Gondolom a kérdezőnek is azt ajánlanád, nem?

2021. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14: Párod szerint megbízható, meg "jó" egy bármilyen 10-15 éves BMW? :DDD

Kicsit sem hangzik elfogultnak.


Nem akarlak bántani titeket, előző válaszoló megírta. Ezek az egyesek tényleg semmire se valók. Ronda, full fapad az egész, cserébe olyan tetű lomha, hogy leírni se lehet. Ezért nem kell BMW. Nem ez hozza meg a Béemvézés varázsát.

2021. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül megvettem. Nem ronda, sőt nagyon is szép... az úton pedig egyenesen siklik. Eddig tetszik. Nekem is, páromnak is, pedig neki erősebb és nagyobb is az autója.
2021. okt. 9. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!