Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyarországon fellelhető...

A magyarországon fellelhető ladák nagy része miért az alföldön található?

Figyelt kérdés
Több, ladával kapcsolatos csoportban is bent vagyok fb.-on és az apróhirdetések 95%-a alföldi településhez kapcsolódik. Ott maradt meg a legtöbb mert nem volt pénz újabbat venni? Vagy divat lett azon a környéken a lada?

2021. szept. 26. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Erre én is kíváncsi lennék. Én Észak-Mo-i vagyok, de évente egyszer teszek látogatást az Alföldön, és nekem is feltűnt, hogy ott jóval több Zsiguli maradt meg, mint az ország más részein. Sőt, mitöbb ez elmondható más szoci típusokról is: Wartburg, Dacia 1310, Skoda 120 is mintha több lenne a dél-alföldi megyékben, mint máshol.
2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább csak ott lehet kihasználni még őket. Az alföld többnyire lapos, át ugrani vele a szomszéd faluba vagy ki a tanyára tökéletes, ellenben pl a Mecsekben a hegyvidékes utakon szerintem senki sem bajlódna egy Ladával, max Nivával.
2021. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Csak feltevés, de lehet hogy ott nem engedhetnek meg mást
2021. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez egy összetett kérdés. Egyrészt érdemes lenne a fizetéseket összehasonlítani, másrészt megnézni, hogy egy régi jármű hegyvidéken hogy teljesít. Alföldön maradva lehet, megbízhatóbbak meg nem zavaró annyira az erő hiánya. De ez csak tipp, meg csak 2 lehetséges tényező. Illetve fel kéne mérni, hogy egyáltalán van-e szignifikáns különbség a ladák számában területre lebontva.
2021. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem a szegénység miatt van, amúgy is nem épp annyira csóró vidék. Ugyanis egy ilyen Ladát, Daciát, bármilyen szoci autót napi szinten hajtani manapság már luxus, nem pedig spórolás. Ahogy bármilyen más 30 év feletti nyugati autót is. Szerintem egyszerűen ott nagyobb divat, van az egyiknek, kell a másiknak is, és így tovább.
2021. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, köztudott, hogy nyugat kelet irányban durva eltérés van a lakosság vagyonában, keresetében
2021. szept. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az autók jellemzően falun vannak, ahová télen a hókotrónak már nincs kedve elmenni. Ha hátsókerékhajtású autód van, ez az alföldön nem olyan nagy szívás, Nógrád megyében annál inkább.
2021. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Múlt hét szombaton idénre is megvolt az évente egyszeri alföldi utam, tavalyhoz/tavalyelőtthöz képest meglehetősen kevés Ladát, meg más ex-szocit láttam. Škoda meg Trabant volt még 1-2. Tehát már ott bőven fogynak. A tanyákra/földekre kijárós autók szerepét átveszik a régi Swiftek, meg az F-Astrák, ezt vettem észre.

2021. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%
Alföldön nagy ám a keveredés a cigókkal, főleg jászkunságban és D-Alföldön. Elég ránézni gyakran az eberek fura fejére...
2021. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
29%
Egy jó Zsiguli 2 millió fölött van...
2022. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!