Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kombi autót vennek dízelt,...

Kombi autót vennek dízelt, amiket eddig néztem, Passat b5.5-b6 ,Audi a4, golf4, bmw 320d e90, 2001-2007kozotti autók, ezek közül melyiket érdemesebb megvenni? 700ezertol-1.6millioig nézegetek

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2002es évjáratú 4es golf 1.9tdi van. Turbo kicsit fel van húzva meg van chippelve, megy 200at simán. nagyon szeretem én csak ajánlani tudom. Nekem úgy durván 1,3 millióba van. Meg vettem 600 ezerért, rögtön szervizeltettem (+200 ezer) egy kis esztétikai plusz (sötétítés, polírozás, egy kis karosszéria javítás, mélyláda, új hangszórók magnó stb) plusz 2 szett alufelni új gumikkal téli/nyári.

Viszonylag a szervízköltség alacsony, nagy a csomagtartó, kényelmes.

2021. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volvo V50. 2 liters motorral
2021. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekből a VW, arról hogy neked a Passat kell-e méretben vagy elég a Golf, nem esett szó. Én ennyiből a B6-okkal fenntartásokkal lennék. A többsége 2.0 PD, amit általánosan érdemes kerülni. Az 1.9-ek elég koraiak, ha egyáltalán találsz értelmes darabot éppen, a 2.0 Cr-ek meg drágák
2021. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!