Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó akkumulátor magátol nem...

Autó akkumulátor magátol nem tölt?

Figyelt kérdés

Tegnap jönni akartam haza munkábol és nem indult az auto a gyujtást ráadtam kijöttek a jelzések minden ahogy szokott de mikor akartam elindítani a kocsit rendesen, akkor egy kattanást halott am előröl es leált minden elsötètült.

Párszor megprobáltsm mèg de a vègèn a gyújtásnál sem jöttek ki a jelzèsek gondolom teljesen lemerült az autó aksija

Holnap munka után megyek megnèzem addig nem pihen/töltődik kicsit állásába hogy haza tudjam hozni valahogy.

Nem lehet elindítani valahogy bika kábel ès betolás nèlkül?



2021. szept. 28. 21:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
de igen; rakhatsz bele új akkumulátort
2021. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nincs ingyen energia.

Ha nem akarsz bikázni, akkor vagy feltöltöd a jelenlegi akkut vagy kicseréled egy feltöltöttre (lehetőleg újra).

2021. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

Allasaban mitol kene toltodnie, osszehordjak a tunderek az elektronokat bele vagy hogy?


Az akkud kuka, vegyel masikat, az autodat meg bikaztasd vagy huzasd be es vidd haza.

2021. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
Vigyél inkább egyből egy új akkut! Barátnőm is így járt, hogy munka után már nem tudott hazajönni. Bebikáztuk, itthon töltőre tettük, de nem sokáig tartotta meg a töltést. Reggel még töltőről levéve indult a kocsi, dél körül már nem. Kapott új akkut, azóta indul rendesen.
2021. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
30%

De az sem kizárt ám hogy csak elsavasodott valamelyik saru és nem érintkezik.


Én már jártam így!

2021. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
29%
2021. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%

"töltődik kicsit állásába hogy haza tudjam hozni valahogy."


Azért hihetetlen, hogy 8 általános nélkül is lehet jogosítványa egyeseknek?!

2021. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
#7: Nem írta sehol, hogy lenne jogsija.
2021. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%

#8

Akkor hogyan hozná el???

2021. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%

Az akkumulátor magától nem tud töltődni. A generátor tölti ha meghajtja a motor. Ha az akku le van merürve, egy óra, egy nap, egy hét múlva is le lesz.

Ha már régebbi az akku, érdemes újat venni. Csere után jó lenne a sarukon egy egyszerű multiméterrel feszültséget mérni, hogy a generátor töltése rendben van-e.

2021. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!