Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Berepedt szélvédőt javítanak?

Berepedt szélvédőt javítanak?

Figyelt kérdés

A mai napon sajnos berepedt autóm szélvédője.

-Berepedt, nem tudom jó szót használok-e...


Nagyjából egy centis kör formájában történt a sérülés, érdekes módon.

Az üveg felületén se kívülről, sem az utazó tér felőli részéről nem tapintható sérülés, viszont az üveg "belsejében" található egy "robbanás"... Nem repedt tovább, csupán egy centis kör formájában "robbant" szét...


-nem vagyok szakértő a saját szavaimmal írtam le-


Ezt szerintetek meglehet javítani, vagy teljes szélvédő cserére számíthatók?


Ti voltatok hasonló helyzetben?


2021. szept. 28. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értek ehez, ezért bocsi, hogyha értetlenül írtam le :D
2021. szept. 28. 21:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csere
2021. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy kis apró kavics miatt...
2021. szept. 28. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak az a kis kör van , azt lehet javitani amig nem indul meg a repedés.

SZoktak a multiknál a parkolóban is működni.

SZÉLVÉDŐJAVÍTÁS, van kiírva.

2021. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak olvastam neten, hogyha "robban" a szélvédő az csere...

Nem tudom, holnap elmegyek megkérdezem, legalább nem drága az utángyártott üveg :D

2021. szept. 28. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Legegyszerűbb ha elviszed és ránéznek, de szerintem ez még a javítható szint.
2021. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy hozzáértővel. A történet lényege annyi hogy van két réteg, és az közé tolják be a ragasztót, és nem fog továbbrepedni. Abban az esetben javíthatatlan, ha mindkét réteg repedt, így nem lehet hova bepréselni a folyadékot.
2021. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban vidd el, nézesd meg. Ingyen meg fogja mondani, hogy javítható-e vagy nem. Nem tud átb@szni :D.


Az alapján amit leírtál, az olyan hogy odaviszed és 15 perc alatt megcsinálja. De ezt csak látatlanban mondom.

Vidd minél hamarabb, mielőtt megindul a repedés, mert akkor már tényleg nem lehet / nem érdemes javítani.


Egyszer én is kaptam egy követ, ami pár nap alatt megindult (nyári melegekben volt), és lett a kőfelverődésből egy olyan repedés, ami végigfutott a fél szélvédőn. Csóka azt mondta, hogy amúgy lehet javítani persze. De anyagárban, meg munkadíjban annyi lenne, hogy valszeg jobban járok ha kicseréltetem az egészet. Szóval jófej volt.

2021. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krwkco ***** válasza:
100%

Írd be a goggle-ba, hogy

szélvédőjavítás nem javítható

Kapcsolj át képekre. Nézd meg, hogy a Te sérülésed melyikre hasonlít. Ugorj oda, és olvasd el, hogy mit írnak róla.

2021. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!