Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.3 v5 AGZ motorról mik a...

2.3 v5 AGZ motorról mik a vèlemènyek?

Figyelt kérdés

A mostani 100 LE-höz kèpest kicsit jobb dinamika, de főleg a szebb hang miatt èrdekelne a 2.3 v5.

Mikre figyeljek vàsàrlàskor?

Termèszetesen nem motorcserèt akarok, hanem autócsere lenne.



#VW konszern #Agz #150paci
2021. szept. 29. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazi kuriózum. Mivel extrém ritka, és elég fura szerkezet, nem akárki tud hozzányúlni. Vezérléscsere sem egyszerű történet. De nagyo jó hangja van, és megy is szépen. Borát vezettem régen ilyen motorral, abban már akkor volt vagy 300 ezer km, rengeteget ment az az autó. Hosszú úton kifejezetten jól fogyasztott ahhoz képest.
2021. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos alkatrèszek tekintetèben elèg gyèr a felhozatal. Akármelyiket nèztem, mindnèl elöregedett vìzcsövekkel találkoztam.
2021. okt. 9. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán évek óta nem láttam már közelről 2.3-as akármit, extrém ritka, főleg mára nagyon kikopott még az a kevés is szerintem. Meg azt is eltudom képzelni, ahogy az azonos teljesítményű 1.8 turbós VAG autók is mind hülyegyerek kézbe kerültek, szerintem a 2.3-asoknak is ez volt a sorsa. 1es voltam.
2021. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!