Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó rádiókijelzője sötét,...

Autó rádiókijelzője sötét, biztosítékhiba vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szól a rádió a kocsiban, de annak kijelzòje nem mutat semmit. Hangerőt lehet állítani és be kikapcsolni is. A kijelző biztosítékhiba vagy mi lehet? Korábban működött a kijelző, aztán időnként elment, és most már sosem ég.

Köszi



#Rádiókijelző
2021. okt. 1. 04:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább kontakt hiba. Arra nincs külön biztosíték.
2021. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típus? Csak azért kérdezem, mert van olyan, ahol típushiba, hogy pár évesen, általában pont a garanciaidő után így haláloznak el a kijelzők. Cserére a márkaszerviz ad egy "kedves" 600.000Ft-os "kedvezményes" árajánlatot. Nem-nem valami méregdrága presztízs márkáról van szó, tök átlag tömegautó.
2021. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez egy 2008as autó.

Ó, akkor én nem tudom megcsinálni :-(

2021. okt. 1. 07:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem 100%-hogy ez a gond. Az a típus, amire én gondoltam, 2015-től volt gyártásban.
2021. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha egy kijelző nem működést biztosíték hibának gondolsz akkor a javítása nem neked való.
2021. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
A kijelzőknek általában hátsó megvilágításuk van. Ha rávilágítasz egy zseblámpával, akkor halványan látod, amit kell? Laptopokban egy neonszerű izé biztosítja a megvilágítást, amit a laptop szerelők tudnak cserélni. Lehet, hogy a rádiódnak ilyen javítás kell.
2021. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy biztosítékhiba, de akkor az egész rádió nem menne, meg ami azon a biztosítékon van.
2021. okt. 1. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet van rajta már éjszakai mód és véletlenül bekapcsoltad.Félhold alakú jelzés szokott lenni.
2021. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincsen éjszakai.

Autóvillamossági vajon mennyibe kerülhet?

2021. okt. 2. 20:00
 10/10 krwkco ***** válasza:

Világíts rá zseblámpával közelről, ahogy írtam. Akkor kiderül, hogy a kijelzőn belül van-e a hiba.

Az autóvillamossági szakember az autóvillamossággal foglalkozik. Ha a rádió hibás, akkor azt nem fogja megjavítani, Legfeljebb kicseréli. Vagy kiveszi és ha valaki más kijavítja, akkor visszarakja.

2021. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!