Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám nélküli 600as cbr-t...

Rendszám nélküli 600as cbr-t mennyire foglalkoznak a rendőrök forgalomban?

Figyelt kérdés
Az én oldalamról a gyorshajtás ebből fakadó bírság elkerülése a fő cél, és a horror adókat nem vagyok hajlandó rá kifizetni, ilyen fizetések mellett.
2021. okt. 3. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Remélem minél előbb felcsavarodsz egy fára 🤷🏼‍♂️
2021. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyen fizetések mellett ne tarts ilyent motort - ennyire egyszerű.

2. Ne hajts gyorsan! Nem csak a bírság miatt!

3. Budapesten egy - ha nagyon szerencsés vagy két - napot adok neked a forgalomban rendszám nélkül. Vidéki városban akár egy hátig is kihúztaod, falun picit tovább is.

2021. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csóró vagy, ne motorozz

2. Ha gyorsan akarsz menni, menj pályanapra. Nem az a nagy kunszt, hogy egy egyenesben eltolod neki, aztán vagy elszállsz, vagy nem a szar utakon.

3. Kb. az első rendőr kiszed, ha nem állsz meg neki, akkor csak rosszabb lesz.

2021. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam hogy ha már ingyen motorozok, akkor nem csinálok szabálytalanságot, persze ha nem kényszerítenek megállásra.


#2

Nem fogok motor nélkül megöregedni, azért mert itthon ilyen fizetések vannak, amik csak arra elegendőek hogy dolgozni bírjál.

Nem gondoltad komolyan Te sem.

2021. okt. 3. 19:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kényszerít rá, hogy csóró legyél?
2021. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogok motor nélkül megöregedni, azért mert itthon ilyen fizetések vannak, amik csak arra elegendőek hogy dolgozni bírjál.


Nem gondoltad komolyan Te sem."

De komolyan gondoltam.

Ha csak olyan munkára vagy alkalmas, ami csak arra elegendő hogy "dolgozni bírjál", akkor ne játszd a menőt, mert nem vagy az!

2021. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az állam.

Ne mondd már hogy nyugatabbra másképp hegesztenek mint itthon, és mégis 250-nél nem adnak többet.... Ennyit erről.

2021. okt. 3. 19:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az állam nem gátolja meg, hogy a versenyszférában helyezkedj el, képezd magad, olyan minőségű munkát végezz, amiért többet is hajandó fizetni a konkurencia.
2021. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ne mondd már hogy nyugatabbra másképp hegesztenek mint itthon, és mégis 250-nél nem adnak többet.... Ennyit erről."

Nyitva a határ.

Egy LIDL-s, képesítés nélküli dolgozó is többet keres, egy buszvezető hazavisz 350 000-et is. ( Ha nettókról beszélünk.)

Ha te hegesztőként ennyit kapsz, akkor a szakma alját képviseled. De akkor ne játszd a nagymenőt.

Kedvencem a lepukkant BMW-s menő srác, aki beáll a kútra és 3000-ért tankol, de azért ő BMW-ben ül. Én Suzukiban ülök, 1 éves, többet ér min 5 olyan Bömös, és nem nézem mennyiért tankolok, kiakasztom a pisztolyt és koppig tankolok. De nyilván ő a menő! :-D

2021. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Nekem van melette egy Civicem is, tehát tudom milyen a japán autózás :)

2021. okt. 3. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!