Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2005 és 2012 közötti időszak...

A 2005 és 2012 közötti időszakban a Volvo vagy a BMW/Audi gyártott megbízhatóbb autókat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve Nektek melyik márkák és miért "szimpatikusabbak"?
2021. okt. 3. 22:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyiknél volt valami gyenge pont de összességében megbízhatóak.
2021. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Na az biztos hogy a BMW nem gyártott soha megbizható autót.

Csak régóta nagyon jó a reklámja és a marketingje és ezt megeszik az emberek.

AMikor több ezer bmw kigyullad világszerte, akkor az minden csak nem megbizható.

2021. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés...


Én azt mondom, hogy 150e-200ekm-ig mindegyik autó jól működött, aztán a tudatos elavulásra gyártva alkatrészek halmazai várják, hogy elromoljanak.


BMW - k az EGR miatt gyulladtak ki jellemzően a 20,30d-k, ez is a környezetvédelmi normák egyik rákja.


Audi hmm, 1.9 tdi jó, de a többi tsi csodák is hamar tönkremennek


Volvo, hát az ilyen vegyes vágott .

2021. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-aska ajánlom kicsit nézz utána a dolgoknak ;) Bírom hogy volt egy gyártó által is elismert konstrukciós hibájuk (amit már rég kijavítottak) és azóta mindenki ezen pörög :D Szánalom.
2021. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a kigyulladásról van szó, hanem a sok elektronikai hiba. Nem rég olvastam egy cikket megbízhatatlan autókról. Amire emlékszem az a smart kupé meg X5.
2021. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja tehátolvastad valahol, értem :) Elárulok egy titkot. A mai autók mindegyike tele van elektronikával, ami előbb vagy utőbb elromlik.

Egyébként meg minden márkának vannak rossz konstrukciói, csak a prémium márkákat szeretik kiemelni, mert annak van hírértéke :)

2021. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony ám így hát jól megkell gondolni, hogy mit is vesz az ember😉
2021. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volvókról hallottam jót és rosszat is, az Audik viszont baromi jól sikerültek. Aki ismeri a 2.0 CRTDI-t vagy a 3.0 V6 TDI-t, mindenki csak dícséri (én is), a világbol kimennek takarékosan, hiba nélkül. És maga az autó is nagyon igényes, jól összerakott masszív szerkezet, az Audi amúgy is erről híres. Audi A6 C7esem van most, ami 2011ben megjelent modell, szerintem az autógyártás egyik csúcsa, utána az Audi is csak lefele indult az érintőkijelzős belterekkel.
2021. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Sajnos nem tudnak mit tenni, haladni kell a korral. Egy pár éve volt jó arany középút, mikor ugyan már volt nagy szép érintőkijelző, digitális műszerfal, de pl. a klímapanel még rendes gombokból és tekerőkből állt.
2021. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!