Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sx 50 super motornak...

Aprilia sx 50 super motornak a gyári gumija, hány km megtétele után kopik el?

Figyelt kérdés
Tudom attól függ hogyan használják, de mégis is kb adat? Használtan vennék, de nagyon keveslem a km óra állást és DOT szám alapján 2017 évjáratú a gumi a motor meg 2013-as!

#gyári gumi
2021. okt. 4. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

motorgumik puha anyagból készülnek, hogy kanyarban bírják, ezért gyorsan kopnak

továbbá, 4-5 éves lehetett a gyári gumi amikor cserélték (a mostani gumit lehet 1-2 évesen rakták fel); ha nem is kopott el, ez már pont időszerű volt. Teszem hozzá, neked is cserélned kéne jövőre.

2021. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ez olyan "politikusi" válasz volt.

Akkor pontosabban kérdezem: olyan 8-10000 km alatt elkopik a gyári gumi? (nem a cross gumi hanem az aszfaltra való) Most olyan félig elkopott ami rajta van és 12500 km van benne. Megvettem tehát igazán mindegy, csak én úgy gondolnám egy guminak 20 ezer km körül kellene futnia minimum és ha így van akkor dupla km kellene mutatnia. (persze azt is értem, lehet nem kopott el a gyári, csak már 5 éves volt és az idő miatt cserélték ki)

2021. okt. 4. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!