Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi CARISMA 1.9 dízel...

Mitsubishi CARISMA 1.9 dízel megbízható?

Figyelt kérdés
1.9 did. Ha jól tudom ez egy Renault motor, F9Q kódra hallgat. Mennyire problémásak?
2021. okt. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézheted a volvo V40-eket is, ugyanaz. Vagy opel vivarokat, abban is. Meg a suzuki jimmyt is.


Az adagolójuk problémás, a lucas gagyi, amikor bemondja az unalmast, avval vége is, mert adagolós már nem nagyon van, szerelő meg szimeringeket nem nagyon vállal cserére ebben.

Az lesz a baja.

Angol gagyi adagoló.

A motorral amúgy nincs baj, elég strapabíró, szerintem jobb, mint a fosvágenek 1.9 dízelei.

Illetve ha szakad az ékszíj, hajlamos begyűrni a vezérműszíj mögé. :(

De nem lesz baja a motornak, mert automatikusan törik a vez. tengely bordáskereke. Tapasztaltam...renault clioban.

2021. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk akkor már nézhetnék eleve egy Renault-t is. A Scenic 1. facelift pl nekem kifejezetten tetszik.
2021. okt. 5. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1.6 benzin a legjobb választás ehhez az autóhoz. Vagy az nem játszik?
2021. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!