Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy Ferrari,...

Fiktívszemély kérdése:

Mennyibe kerülhet egy Ferrari,Lamborghini,Rolls-Royce vagy Bentley éves biztosítása,illetve kötelező szervíz költségük,például 10000 km-nél olaj csere?

Figyelt kérdés
Tudom tudom,ez mind nagyon sok mindentől függ és eléggé összetett.De aki tájékozott az ügyben kérem próbáljon legjobb tudása szerint válaszolni,aki pedig nem,az kérem ne írjon ide butaságokat.

2021. okt. 5. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Azt tudom, hogy Ferrarinál egy nagyobb szerviz ahol vezérműszíjat cserélnek minden hozzávaló alkatrésszel együtt(azt hiszem ez általában 3 évente kötelező, de nyilván típus függő is) kb. 3 millió forint.
2021. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A biztosítást ki tudod számolni, van a neten kalkulátor.
2021. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Bugatti Veyronnál az olaj- és szűrők cseréje márkaszervízben 6-7 millió Forint között van.


https://www.youtube.com/watch?v=sKobwz7wJso

2021. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!